Idrettslag og foreninger
Debet Faktura passer utmerket for idrettslag og foreninger.
Mange idrettslag og foreninger har i dag svært mye arbeid i forbindelse med fakturering og oppfølging av dette. Om dere har behov for å sende ut mange fakturaer og medlemskontigenter har Debet Faktura en god løsning for dette.
Kunder legges i kundegrupper etter eget ønske. Fakturaer basert på hver enkelt gruppe blir generert og sendt via e-post eller brevpost. Ved hjelp av KID-nummer føres alle innbetalinger automatisk, slik at ingen arbeid kreves i forbindelse med registrering av innbetalinger.
Debet AS kan ta på seg utsending av alle fakturaer med eller uten medlemskort og på svært kort varsel kan vi sende ut stort kvantum.
Dersom medlemmene ikke betaler tilsendt faktura kan Debet Inkasso benyttes til å sende purringer og inkasso for oppfølgelig av kravene.
Debet AS har lang erfaring med fakturaløsninger for idrettslag og foreninger. Referanser kan gis ved henvendelse.
Ta kontakt i dag for å se på en løsning som passer for deres idrettslag eller forening.